Przedszkole narciarskie

Zastanawiasz się, kiedy Twoje dziecko powinno zacząć przygodę z nartami? PortaSki zaprasza dzieci od 3. roku życia do wspólnej nauki i zabawy w naszych Przedszkolach Narciarskich dla Maluchów. Dzieci w wieku 3-6 lat chętnie uczestniczą w aktywności ruchowej i szybko uczą się nowych ruchów. Jest to najlepszy okres do rozpoczęcia nauki narciarstwa.

Uczymy przede wszystkim przez zabawę, gdyż jest ona istotnym elementem życia każdego dziecka. Wspomaga wszechstronny rozwój, umożliwia odkrywanie świata, uczy nawiązywania relacji międzyludzkich, prawidłowych nawyków zachowania i dbałości o zdrowie. Młodsze dzieci, zaabsorbowane zabawą, nie są nawet świadome tego, że się uczą. Dlatego w nauce dzieci wykorzystujemy różnorodne, kolorowe akcesoria, zimowe wioski dziecięce, w których dzieci spotykają znajome postaci z bajek i rówieśników, z którymi bawią się i rywalizują.

Przedszkole narciarskie Włochy Austria

Szkolenia prowadzimy przez 6 dni po 6 godzin dziennie w grupach szkoleniowych do 6 uczestników. W najmłodszych grupach zwiększamy liczbę instruktorów lub korzystamy z pomocy niani, ponieważ dzieci w tym wieku wymagają wiele uwagi, pomocy przy ubieraniu się, czy korzystaniu z toalety.

Jako miejsce do nauki podczas naszych wyjazdów narciarskich do Włoch i wyjazdów na narty do Austrii, wybraliśmy łagodne stoki i ośle łączki blisko hoteli, ogródki narciarskie, wyposażone w wyciągi taśmowe, karuzele, dmuchańce i wiele innych atrakcji, które sprawią, że pierwsze kroki na nartach będą niesamowitym przeżyciem!

A rodzice? Mają czas wolny i mogą delektować się urokami białego szaleństwa! 🙂


Przykładowy plan dnia*:

  • 10:00-12:30  zajęcia na nartach
  • 12:30-13:30  lunch pod opieką instruktorów lub niani
  • 13:30-16:00  kontynuacja zajęć na nartach dla wytrwałych lub gry i zabawy z nianią
  • 16:00-18:00  czas wolny
  • 18:00-           animacje

*Może się nieznacznie różnić w zależności od lokalizacji


Zapraszamy Dzieci na zajęcia przedszkola narciarskiego w naszych lokalizacjach, z własnym zakwaterowaniem**

Cena zajęć: 1950zł/os/6 dni x 6 godz. 

W ciągu dnia jest godzinna przerwa na lunch, podczas której dzieci mogą zostać pod naszą opieką. Wówczas prosimy dodatkowo o wykupienie lunchu.

**Przyjmujemy na zajęcia osoby zakwaterowane w innym obiekcie niż oferowane przez nas w pakietach.


Może zainteresują Cię też: szkółka narciarska dla dzieci i szkolenia narciarskie dla dorosłych.