Praca

Zapraszamy do współpracy wszystkich uśmiechniętych, pomysłowych, z dużym poczuciem humoru instruktorów narciarstwa i snowboardu! 🙂

Honorujemy wszystkie stopnie instruktorskie SITN-PZN oraz MENiS

Organizujemy szkolenia narciarskie i snowboardowe w ramach naszych rodzinnych wyjazdów do Austrii i Włoch.

  • Turnusy tygodniowe w okresie 13.01.2024 – 24.02.2024 oraz 24.02.2024 – 16.03.2024 (od 2 do 9 tygodni)
  • Lokalizacje i terminy – kalendarz wyjazdów

Zakres obowiązków:

Przedszkole narciarskie dla MALUCHÓW

  • dzieci w wieku 3-6 lat
  • 6 dni szkolenia na taśmach/ opieki po 6 godz. 10:00-16:00 (w tym 1 godz.przerwa na lunch)
  • nauka przez zabawę: gry i zabawy na nartach z wykorzystaniem miękkich akcesoriów urozmaicających zajęcia (wszystkie lokalizacje oferują infrastrukturę dla najmłodszych)
  • wielkość grup szkoleniowych do 6 uczestników (najmłodsze grupy mniejsze lub pomoc niani)

Szkółka narciarska/snowboardowa* dla JUNIORÓW

  • Dzieci i młodzież w wieku 7-16 lat
  • 6 dni szkolenia po 6 godz. 10:00-16:00 (w tym 1 godz. przerwa na lunch)
  • Wielkość grup szkoleniowych do 7-8 uczestników

Szkolenia dla DOROSŁYCH

  • Narciarskie i snowboardowe*
  • 6 dni szkolenia 2 grupy po 2 godz. 11:00-12:00 i 13:00-15:00 (początkujący i zaawansowani)

*szkolenia snowboardowe odbywają się dla grupy min. 4 osób

Prowadzenie animacji dla dzieci

  • Animacje po nartach w hotelu lub na stoku wg przygotowanego programu – ok. 1,5 godz. / dzień
  • Grill/ognisko/dyskoteka w ramach Apres-ski – jeden/dwa wieczory w tygodniu

Gwarantujemy:

  • Wynagrodzenie ustalane indywidualnie w zależności od posiadanych uprawnień i doświadczenia
  • Transport do ośrodka narciarskiego i z powrotem zorganizowany przez PortaSki
  • Zakwaterowanie
  • Wyżywienie: śniadania, lunche na stoku, obiadokolacje (lub diety)
  • Skipass
  • Wolne soboty
  • Umowa zlecenie lub faktura/rachunek
  • Dodatkowe lekcje indywidualne
  • Pomoc przy uzyskaniu pozwolenia na prace we Włoszech
  • Weekendowy wyjazd szkoleniowo-integracyjny przed rozpoczęciem sezonu
  • Możliwość doskonalenia umiejętności pod okiem doświadczonych instruktorów PZN
  • Zdobywanie nowych doświadczeń i dużą dawkę niezapomnianych wrażeń!

Chcesz dowiedzieć się  więcej? Wyślij CV lub skontaktuj się z nami!

ZAPRASZAMY!

Zespół PORTASKI