Wagrain / Flachau

Home / Trips/ Wagrain / Flachau

3 OŚRODKI NARCIARSKIE, 200km TRAS!

Wagrain położony jest w samym sercu Ski-Amade, narciarskiego raju, największego zrzeszenia stacji narciarskich w Austrii, łączącego 5 dużych regionów: Salzburger Sportwelt, Schladming-Dachstein, Gastein, Hochkönig i Großarltal. Z jednym karnetem narciarskim można szusować po trasach o łącznej długości 870 km i korzystać z 270-u wyciągów w 25-u stacjach narciarskich.

Ośrodek narciarski Wagrain/Flachau i Flachauwinkl/Kleinarl

Wagrain, razem z Flachau i Alpendorf, występują od sezonu zimowego 2017/18 pod nowo utworzoną marką – Snow Space Salzburg. Ośrodki połączone są ze sobą rozpiętą nad doliną, jedną z największych na świecie wahadłową koleją linową – G-LINK. Oferują 120 kilometrów doskonale utrzymanych i połączonych ze sobą tras. Znajdziemy tam głównie długie i szerokie trasy narciarskie oraz doskonałą infrastrukturę, szczególnie dla początkujących narciarzy. Dzięki najnowszej technologii naśnieżania mamy absolutną gwarancję śniegu już od 1 grudnia.

Dzięki budowie nowoczesnej kolei linowej Panorama, łączącej ośrodki Wagrain/Flachau oraz Flachauwinkl/Kleinarl, powstanie w sezonie 2020/2021 jeden z największych i najbardziej zróżnicowanych regionów sportów zimowych w Europie, oferujący narciarzom ponad 200 km połączonych ze sobą tras.

Na najmłodszych czeka zimowy park rozrywki Wagrainis Winter World, a na trochę starszych Snowpark Alpendorf. Po białym szaleństwie wszystkich zaprasza ponad 60 nowoczesnych i tradycyjnych schronisk i lokali Après ski.

Wagrain i Flachau to doskonała oferta na rodzinny urlop narciarski w Alpach Austriackich.


Hotele


od 4,250 zł
od 6,000 zł

Aparthotel Steger

cena ap./tydz.

Strona wykorzystuje cookies Szczegóły