Alpe di Siusi

Home / Nasze miejsca / Alpe di Siusi

NARCIARSKI RAJ W SAMYM SERCU DOLOMITÓW!

Alpe di Siusi/Seiser Alm połączone z Val Gardeną i słynną karuzelą narciarską Sella Ronda to prawdziwy raj dla narciarzy. Wchodzące w skład Dolomiti Superski trasy narciarskie w Dolomitach to łącznie ponad 1200 km czystej radości dla amatorów białego szaleństwa.

Alpe di Siusi/Val Gardena to słoneczny, rodzinny kompleks narciarski w samym sercu Dolomitów. Oferuje 175 km szerokich, doskonale przygotowanych tras o różnym stopniu trudności, zapewniając świetną zabawę na nartach początkującym i zaawansowanym narciarzom. Jest ośrodkiem stworzonym na rodzinne wakacje. Łatwe, przyjazne dla dzieci szlaki turystyczne, 300 dni słońca, łagodne stoki narciarskie i tory saneczkowe sprawiają, że pobyt w Alpe di Siusi dostarcza niesamowitych wrażeń.

W Alpe di Siusi znajdują się 3 funparki, które zostały przygotowane z myślą o najmłodszych. Można w nich znaleźć m.in. zamek dmuchany, magiczne dywany i tunele. Amatorzy jazdy freestyle mogą skorzystać z wypełnionej przeszkodami 1,5-kilometrowej trasy w terenowym Snowparku.

Ośrodek oferuje atrakcyjne zniżki na karnety dla dzieci, dzięki czemu rodzinny wyjazd na narty w Dolomitach staje się również atrakcyjny cenowo.

Alpe di Siusi jest też uważany za jeden z najwspanialszych krajobrazów w Dolomitach.

Strona wykorzystuje cookies Szczegóły