Kim jesteśmy

PortaSki - Rodzinne wyjazdy na narty w Alpy
PORTASKI Rodzinne wyjazdy na narty
PORTASKI Rodzinne wyjazdy na narty

PortaSki to rodzinna firma, która powstała ze wspólnych pasji do sportu, a szczególnie do narciarstwa, snowboardu i białego szaleństwa! Sami pierwsze kroki na nartach stawialiśmy, gdy tylko nauczyliśmy się chodzić, a teraz zaszczepiamy tę pasję u naszych dzieci.  Pragniemy dzielić się nią ze wszystkimi, którzy lubią aktywny wypoczynek, ruch na świeżym powietrzu, ale przede wszystkim chcą spędzać czas  RAZEM!

Organizujemy rodzinne wyjazdy narciarskie, aby można było spędzać czas wspólnie z bliskimi, a jednocześnie, żeby każdy znalazł coś odpowiedniego dla siebie. Spośród najpiękniejszych alpejskich ośrodków wybraliśmy te, które rodzinom oferują coś więcej – różnorodne trasy, ogródki zimowe i wyciągi taśmowe dla dzieci, snowparki dla młodzieży, czy trudniejsze, terenowe  trasy dla wytrawnych narciarzy. Oferowane przez nas hotele przy stokach, spełniają najwyższe standardy, zapewniając bogate zaplecze animacyjne dla dzieci, strefy wellness i atrakcje sportowe dla rodziców.

Oferujemy profesjonalne szkolenia narciarskie, prowadzone przez naszych wykwalifikowanych i doświadczonych instruktorów. Łączymy naukę z zabawą, dlatego stawiamy na niebanalny program animacji. Do wspólnej zabawy na nartach i po nartach zapraszamy zarówno dzieci, jak i dorosłych. Sami jesteśmy rodzicami i wiemy, jak cenne jest zorganizowanie czasu naszym pociechom. Dlatego dbamy o to, aby na naszych wyjazdach również RODZICE znaleźli chwilę dla siebie na wyczekiwany relaks! ?

ZAPRASZAMY!