Atrakcje

Zaczynamy od wzajemnego poznania się! Prowadzimy zabawy zapoznawcze w grupie i zaznajamiamy ze sprzętem w formie mini-konkursów i wyścigów. Ośrodek i hotel najlepiej poznamy poprzez terenową grę przygodową. Zasad bezpieczeństwa nauczymy się biorąc udział w teleturnieju lub quizie. Wieczorami gramy w gry planszowe – od prostych „imprezówek”, po wciągające gry wymagające zastanowienia się przyjęcia odpowiedniej taktyki. Organizujemy mini-zimowe igrzyska olimpijskie – imprezę sportową z nietypowym wykorzystaniem znanego sprzętu narciarsko-snowboardowego.

Szereg atrakcji zarówno dla dzieci, jak i dorosłych oferują wybrane przez nas na zorganizowane wyjazdy rodzinne ośrodki narciarskie i hotele. Najmłodsi mogą korzystać z magicznych dywanów, zjeżdżalni, czy dmuchańców w zimowych wioskach dziecięcych oraz placach zabaw na świeżym powietrzu. Coraz większą popularnością cieszą się trasy do tzw. snowtubingu, czyli jazdy na pontonach i tory saneczkowe. W większości miejsc znajdziemy trasy z pomiarem prędkości, slalomy i grające stoki. Na lubiących wyzwania czekają snowparki z licznymi przeszkodami, jak poręcze, kickery, stoły i huśtawki. Amatorzy jazdy freestyle mogą puścić wodze fantazji na wypełnionych przeszkodami trasach terenowych, a lubiący spokojną jazdę, wybrać się na przejażdżkę i podziwiać przepiękne alpejskie  krajobrazy. Kto po całym dniu nadal czuje niedosyt szusowania, może udać się na jazdę nocną na oświetlonym stoku lub na lodowisko.

A co w hotelach? Przede wszystkim odpoczynek i relaks. Odprężenie po całym dniu na nartach znajdziemy w zewnętrznych i wewnętrznych basenach ze zjeżdżalniami, saunach, jacuzzi i strefach relaksu. Do dyspozycji młodszych gości są sale zabaw dla dzieci z basenami z kulkami, pokoje kinowe na wesołe popołudnia filmowe, stoły do ping ponga, bilard, czy rzutki. Dodatkowo hotele przygotowują często własne programy rozrywkowe, do udziału w których zaproszeni są wszyscy nasi goście! 

Atrakcje z PortaSki
Apres ski z PortaSki na nartach w Alpach

A po nartach? Odpoczywamy…. ale aktywnie! ? W ramach Apres-ski, czyli z francuskiego „po nartach”,  w zależności od lokalizacji, proponujemy wspólnego grilla, pieczenie kiełbasek i tańce na świeżym powietrzu przy grzanym winie i zimnym piwku. Organizujemy dyskoteki, karaoke, wieczory filmowe dla dzieci oraz imprezy tematyczne przygotowywane wraz z uczestnikami naszych rodzinnych wyjazdów narciarskich. Wspólnie oglądamy nagrania wideo z naszymi postępami ze stoku. Staramy się, żeby dobra zabawa trwała cały dzień!

ZAPRASZAMY!