Home / Szkolenia / Szkółka narciarska dla dzieci
Szkółka narciarska Włochy Austria
Szkółka narciarska Włochy Austria
Szkółka narciarska Włochy Austria
Szkółka narciarska Włochy Austria
Szkółka narciarska Włochy Austria
Szkółka narciarska Włochy Austria
Szkółka narciarska Włochy Austria
Szkółka narciarska Włochy Austria
Szkółka narciarska Włochy Austria

Masz w domu „Żywe Srebra” i zastanawiasz się, jak spożytkować ich niekończącą się energię? Szkółka narciarska PortaSki zamieni tę energię w pasję do białego szaleństwa! Ciekawe zadania, wyzwania, rywalizacja to podstawa naszych szkółek narciarskich i snowboardowych dla dzieci od 7. roku życia na zorganizowanych wyjazdach rodzinnych na narty i snowboard.

W tym wieku dzieci są bardzo aktywne i sprawne. Radość sprawia im wykonywanie każdego nowego zadania ruchowego. Ważnym motywem do działania jest dla nich rywalizacja z rówieśnikami. Są świetnymi obserwatorami. Uczą się poprzez obserwację i naśladownictwo.

W naszych szkółkach narciarskich dla dzieci stawiamy na dobrą motywację do działania, dostosowanie zajęć do możliwości, potrzeb i oczekiwań uczniów, ale przede wszystkim różnorodność zadań i wyzwań, jakie stawiamy młodym adeptom sztuki narciarskiej i snowboardowej.

Szkolenia dla dzieci prowadzimy przez 6 dni po 6 godzin dziennie w grupach szkoleniowych do 8 uczestników. Na początku turnusu dokonujemy podziału na grupy szkoleniowe pod kątem umiejętności narciarskich i wieku dziecka. Podziału dokonują instruktorzy w taki sposób, aby każdy z młodych narciarzy mógł w pełni skorzystać z naszych lekcji, dostosowanych do możliwości i potrzeb kursantów. Na zakończenie kursu organizujemy zawody z nagrodami dla wszystkich uczestników!

Szkółki narciarskie dla dzieci we Włoszech i Austrii

Jako miejsce do nauki wybraliśmy ośrodki narciarskie we Włoszech i Austrii oferujące różnorodne trasy – od łagodnych stoków narciarskich dla początkujących narciarzy do czarnych szlaków dla prawdziwych śmiałków. Do dyspozycji są również snowparki oferujące rozmaite przeszkody, trasy terenowe, czy strefy freestyle. Szkółka narciarska i snowboardowa dla dzieci PortaSki to idealny sposób na nudę!

Bo szczęśliwe Dzieci, to szczęśliwi Rodzice!!! ?


Przykładowy plan dnia*:

  • 10:00-13:00  szkolenie narciarskie/snowboardowe**
  • 13:00-14:00  lunch pod opieką instruktorów
  • 14:00-16:00  szkolenie narciarskie/snowboardowe** z elementami animacji
  • 16:00-18:00  czas wolny
  • 18:00-            animacje

*może się różnić w zależności od lokalizacji;

**szkolenia snowboardowe odbywają się dla grupy min. 4 osób;

Może zainteresują Cię też: przedszkole narciarskie i szkolenia narciarskie dla dorosłych.

Strona wykorzystuje cookies Szczegóły