Szkółka narciarska dla dzieci

Masz w domu „Żywe Srebra” i zastanawiasz się, jak spożytkować ich niekończącą się energię? Szkółka narciarska PortaSki zamieni tę energię w pasję do białego szaleństwa! Ciekawe zadania, wyzwania, rywalizacja to podstawa naszych szkółek narciarskich i snowboardowych dla dzieci od 7. roku życia na zorganizowanych wyjazdach rodzinnych na narty i snowboard.

Szkółka narciarska Włochy Austria, Szwajcaria
Szkółka narciarska Włochy Austria
Szkółka narciarska Włochy Austria, Szwajcaria

W tym wieku dzieci są bardzo aktywne i sprawne. Radość sprawia im wykonywanie każdego nowego zadania ruchowego. Ważnym motywem do działania jest dla nich rywalizacja z rówieśnikami. Są świetnymi obserwatorami. Uczą się poprzez obserwację i naśladownictwo.

W naszych szkółkach narciarskich dla dzieci stawiamy na dobrą motywację do działania, dostosowanie zajęć do możliwości, potrzeb i oczekiwań uczniów, ale przede wszystkim różnorodność zadań i wyzwań, jakie stawiamy młodym adeptom sztuki narciarskiej i snowboardowej.

Szkółka narciarska Włochy Austria
Szkółka narciarska Włochy Austria, Szwajcaria

Szkolenia dla dzieci prowadzimy przez 6 dni po 6 godzin dziennie w grupach szkoleniowych do 8 uczestników. Na początku turnusu dokonujemy podziału na grupy szkoleniowe pod kątem umiejętności narciarskich i wieku dziecka. Podziału dokonują instruktorzy w taki sposób, aby każdy z młodych narciarzy mógł w pełni skorzystać z naszych lekcji, dostosowanych do możliwości i potrzeb kursantów. Na zakończenie kursu organizujemy zawody z nagrodami dla wszystkich uczestników!

Szkółka narciarska Włochy Austria
Szkółka narciarska Włochy Austria
Szkółka narciarska Włochy Austria

Szkółki narciarskie dla dzieci we Włoszech, Austrii i Szwajcarii

Jako miejsce do nauki wybraliśmy ośrodki narciarskie we Włoszech, Austrii i Szwajcarii oferujące różnorodne trasy – od łagodnych stoków narciarskich dla początkujących narciarzy do czarnych szlaków dla prawdziwych śmiałków. Do dyspozycji są również snowparki oferujące rozmaite przeszkody, trasy terenowe, czy strefy freestyle.
Szkółka narciarska i snowboardowa dla dzieci PortaSki to idealny sposób na nudę!

Bo szczęśliwe Dzieci, to szczęśliwi Rodzice!!! 🙂


Przykładowy plan dnia*:

  • 10:00-13:00  szkolenie narciarskie/snowboardowe**
  • 13:00-14:00  lunch pod opieką instruktorów
  • 14:00-16:00  szkolenie narciarskie/snowboardowe** z elementami animacji
  • 16:00-18:00  czas wolny
  • 18:00-            animacje

*może się nieznacznie różnić w zależności od lokalizacji

**szkolenia snowboardowe odbywają się dla grupy min. 4 osób;.

Może zainteresują Cię też: przedszkole narciarskie i szkolenia narciarskie dla dorosłych.