Majówka – PROMOCJA!

Kaprun

Home / Nasze miejsca / Kaprun

SKIPASS W CENIE, DZIECI DO 12 LAT ZA DARMO!!!

ŚNIEŻNOBIAŁY LODOWIEC, POŁYSKUJĄCE JEZIORA I SOCZYSTO ZIELONE GÓRSKIE ŁĄKI – POZNAJMY NATURĘ AUSTRII Z JEJ NAJPIĘKNIEJSZEJ STRONY!

Lodowiec Kitzsteinhorn znajduje się na wysokości 3029 metrów nad poziomem morza, a rozpościerająca się stamtąd panorama obejmuje 30 alpejskich szczytów. To nowa perspektywa na świat. Zimą, w całym ośrodku narciarskim Zell am See – Kaprun, do dyspozycji narciarzy jest 138 kilometrów tras zjazdowych wszystkich stopni trudności i ponad 50 wyciągów. Lodowiec Kitzsteinhorn stanowi gwarancję doskonałych warunków śniegowych od jesieni po lato. Zapewnia wyśmienite warunki do uprawiania narciarstwa na 41 kilometrach urozmaiconych tras, prowadzących przez zaśnieżony górski krajobraz.

Stacja na szczycie Kitzsteinhorn jest najwyższym punktem widokowym Ziemi Salzburskiej. Z platformy widokowej „Top of Salzburg“, stojąc na wysokości równej najpotężniejszym szczytom Austrii, doświadcza się fantastycznych widoków największego z alpejskich parków narodowych – Hohe Tauern. Dodatkowych wrażeń dostarczają National park Gallery i Cinema 3000.

Poza narciarstwem zjazdowym, lodowiec Kitzsteinhorn, oferuje atrakcje dla snowboardzistów, zwolenników jazdy freeride, narciarstwa biegowego, turystyki pieszej i Nordic Walking.

Miasteczko Kaprun ma posiada niezwykle bogatą ofertę restauracji i barów, dzięki czemu wieczorami trudno jest się tu nudzić 😊

   

Strona wykorzystuje cookies Szczegóły