Rodzinne wyjazdy
do Chorwacji

Wyjazdy
z pakietem
rodzinnym PortaSea

Razem, a jednak osobno! – Niezapomniane rodzinne wakacje z PortaSea w Chorwacji. Prawdziwe wakacje dla Ciebie, świetne półkolonie dla Twoich dzieci.

Dowiedz się więcej

Nasze miejsca

Wyjazdy
indywidualne

Wybierz wyjazd indywidualny z pośród naszych najlepszych …

Zostaw swój kontakt, a poznasz ofertę, gdy będzie gotowa.

  Hotele

  Kempingi

  Dlaczego my

  Prawdziwe wakacje dla Ciebie, świetne półkolonie dla Twoich dzieci. W tym samym miejscu i w tym samym czasie.
  Wybierz się z nami do Chorwacji i pozwól, aby nasi mówiący po polsku animatorzy zajęli się Maluchami w czasie,
  w którym Ty będziesz korzystać z uroków uwielbianej przez Polaków słonecznej krainy.

  Atrakcje dla każdego
  Świetna zabawa z polskimi Animatorami
  Miejsca przyjazne Rodzicom

  Rodzinne wyjazdy do Chorwacji

  Wakacje z dziećmi są absolutnie cudowne, ale dobrze mieć też trochę urlopu tylko dla siebie. W PortaSea nie tylko wybraliśmy dla Państwa najlepsze, luksusowe chorwackie obiekty, ale zadbaliśmy też o to, aby przez dużą część dnia polskojęzyczni animatorzy organizowali Państwa dzieciom atrakcyjnie spędzony czas. Zysk jest podwójny; na maluchów czeka masa zabaw i przygód, a Państwo mogą ten czas poświęcić na relaks w basenie lub na plaży, chwile we dwoje, aktywne zwiedzanie okolicy, albo korzystanie z tych atrakcji, które dla Państwa przygotowaliśmy.

  Dzięki PortaSea wakacje z dziećmi za granicą to sprawdzona, czysta przyjemność. Podczas naszych wyjazdów dbamy o każdy detal po to, aby dni i noce spędzone nad pięknymi wodami Adriatyku przyniosły i Państwu i Państwa dzieciom masę przyjemności, relaksu i fantastycznych wspomnień. Dzięki temu w chwilach, gdy Państwa dzieci zostają odkrywcami z epoki brązu na wyspie Školjić, albo pod okiem naszych opiekunów bawią się w aquaparku, Państwo mogą w tym samym czasie udać się z nami na zwiedzanie lokalnych winiarni, czy wycieczkę motorówką, oglądać piękny zachód słońca z poziomu cudownie ciepłego morza, czy podziwiać delfiny w ich naturalnym środowisku.

  Organizujemy rodzinne wakacje wyłącznie w sprawdzonych, luksusowych obiektach w Chorwacji. Na miejscu czeka na Państwa najwyższej klasy infrastruktura, piękne piaszczyste plaże, mnóstwo udogodnień, obiekty sportowe oraz restauracje i baseny przeznaczone tylko dla mieszkańców resortów, z którymi współpracujemy. Tak, z nami będą Państwo mieli kilka minut spacerem do basenu, morza, plaży, koncertu i beach baru bez względu na to, czy wybiorą Państwo czterogwiazdkowy kemping, hotel czy willę z widokiem na Adriatyk. Zapraszamy, z nami naprawdę i odpoczniecie i wybawicie się z wszystkie wCZASY!

  Strona wykorzystuje cookies Szczegóły