Ski Juwel/SkiWelt

Home / Trips/ Ski Juwel/SkiWelt

SYLWESTER NA NARTACH W SKI JUWEL / SKIWELT

Szukasz pomysłu na SYLWESTRA? Świetnie trafiłeś! Zapraszamy na powitanie Nowego Roku 2020 razem z nami na nartach! Alpejskie narciarstwo i polska gościnność! Zapraszamy! 


SKI JUWEL powstał z połączenia kolejkami linowymi doliny Wildschönau z doliną Alpbachtal. Doskonałe warunki narciarskie i niepowtarzalne górskie krajobrazy sprzyjają wypoczynkowi na nartach w tej malowniczej zimowej krainie. Ten rekreacyjny region, łatwo dostępny o każdej porze roku, znajduje się w bliskiej odległości od Kufstein.

Trasy zjazdowe dla narciarzy – Ski Juwel / SkiWelt

Znajduje się tu 145 doskonale przygotowanych tras o różnym poziomie trudności, w tym m.in. zbocze do uprawiania narciarskiego freeride. Szeroka oferta tras zjazdowych obejmuje łagodne wzniesienia dla dzieci i początkujących, szerokie stoki dla amatorów zjazdów rekreacyjnych, aż po profesjonalne nartostrady dla zawodowców, w tym odcinki FIS-owskie. Bogatą ofertę narciarską uzupełniają: trasa z pomiarem prędkości, snowparki i nowo otwarty zimowym rajem dla dzieci „Juppi-do”

Na terenie ośrodka znajduje się wiele tras do narciarstwa biegowego, zimowe szlaki oraz zabytkowe schroniska narciarskie i górskie, a wyjątkowy klimat obszaru Alpbachtal dopełniają wierne tradycji regionu wioski.

W odległości 6 km od hotelu znajduje się ośrodek narciarski Skiwelt284 km tras narciarskich i 90 wyciągów.

 


Hotele


Strona wykorzystuje cookies Szczegóły