Katschberg

Home / Nasze miejsca / Katschberg

DOSKONAŁE WARUNKI I WSPANIAŁA, SŁONECZNA POGODA W AUSTRII!

Katschberg to ośrodek narciarski w sercu Wielkich Taurów, pomiędzy Karyntią i Krajem Salzburskim.  Słynie z doskonałych warunków śniegowych oraz wspaniałej, słonecznej pogody. Obejmuje dwa masywy górskie: Katschberg i Aineck, oferując 70 km doskonale przygotowanych tras,  obsługiwanych przez 16 nowoczesnych wyciągów. Teren narciarski wyróżnia się przede wszystkim szerokimi stokami, słoneczną pogodą i trasami o różnym stopniu trudności.

Katschberg to ośrodek często wybierany przez rodziny z dziećmi. Dla najmłodszych powstała tu wioska Katschi’s Kids World z wieloma atrakcjami. Znajduje się tuż przy naszym hotelu, więc od razu zaczynamy dobrą zabawę! W ramach dodatkowych atrakcji można skorzystać z 1,5-kilometrowego toru saneczkowego, lodowiska lub wziąć udział w kuligu.

Zaawansowanym narciarzom Katchberg oferuje 3-kilometrową czarną trasę „Direttisima” z nachyleniem sięgającym do 100%! Kto nadal czuje niedosyt szusowania i mocnych wrażeń, może skorzystać z oświetlonego stoku, czynnego dwa razy w tygodniu do godziny 22:00.

Atutem ośrodka jest wioska narciarska Katschberhohe, gdzie przy samym stoku znajduje się nasz 4-gwiazdkowy hotel Familienhotel Hinteregger. W ofercie Apres ski znajdziemy restauracje, chatki narciarskie, bary, a nawet klub dyskotekowy

Strona wykorzystuje cookies Szczegóły